56 1020 1462 0000 7302 0359 6731 

PKO Bank Polski

Nr Konta 

partysystem20@gmail.com

PS20 Karol Toński

89-421 Runowo Krajeńskie

Runowo 3

Wszystkie ceny są cenami brutto

**Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

*** Firma PartySystem nie zgadza się na umieszczanie i wykorzystywanie numeru telefonu 665467910 w bazach danych oraz w celach marketingowych bez wyraźnej pisemnej zgody. Szczegóły na naszej stronie internetowej. https://partysystem.net.pl/regulamin-uslug

Akceptuję Regulamin

Aby odsłonić numer telefonu akceptuj regulamin

Regulamin

1. Firma PartySystem oświadcza że dane osobowe swoich klientów są przetwarzane tylko i wyłącznie do celów realizacji usług i do czasu ich zakończenia.

2. Firma PartySystem nie handluje ani nie udostępnia danych osobowych swoich klientów podmiotom współpracującym ani innym podmiotom.

3. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług zadzwoń na poniższy numer jako zwykły klient bez żadnych konsekwencji finansowych.

4. Jeśli pozyskałeś poniższy numer telefonu z innych źródeł niż ta strona, i zamierzasz wykorzystać go w celach marketingowych to robisz to nielegalnie bez naszej zgody. Firma PartySystem prowadzona  jest pod postacią Jednoosobowej Działalności Gospodarczej i zgodnie z  Przepisami RODO Nie można używać danych osobowych ,maila czy numeru telefonu naszej firmy w cela marketingowych oraz umieszczać takich danych w różnego rodzaju bazach danych. 

5. Informujemy że poniższy numer telefonu jest dostępny tylko i wyłącznie na tej stronie. oraz na OLX, Weselezklasą  Oferteo. Umieszczony tam numer telefonu naszej firmy jest tylko i wyłącznie w celach kontaktowych naszych klientów obecnych i potencjalnych. Nie ma zgody na wykorzystywanie i umieszczanie go w bazach danych i do celów marketingowych.  Jeśli jesteś lub chcesz być Klientem naszej Firmy dzwoń bez konsekwencji. Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym lub dzwonisz z ofertą marketingową lub w celu przedstawienia swoich usług  zgadzasz się na wykupienie naszej usługi ,,Wysłucham cię,,

6. Usługa ,,Wysłucham cię,, polega na wysłuchaniu twojej  oferty z którą dzwonisz. Podczas usługi rozmowa jest nagrywana. Jeśli nie zgadzasz się na nagrywanie niezwłocznie się rozłącz.

7.  Usługa ,,Wysłucham cię,, jest darmowa. jeśli w pierwszym zdaniu przed przedstawieniem oferty  poinformujesz nas skąd uzyskałeś nasz numer telefonu. Po wysłuchaniu twojej oferty poprosimy o numer nip oraz adres email twojej firmy.

8. Koszt usługi ,,Wysłucham Cię,, wynosi1000zł Brutto. Faktura oraz kopia rozmowy zostanie do państwa wysłana drogą  mailowa. Państwa dane będą przetwarzane  do momentu opłacenia faktury.

9. W razie nie opłacenia faktury w terminie, wszczęta zostanie procedura egzekucyjna oraz skierowana zostanie skarga do UODO o nielegalne przetwarzanie naszych danych osobowych co może się zakończyć  nałożeniem na państwa wysokich kar finansowych.

9. Niniejszy regulamin jest zgodny z przepisami prawa polskiego. Wszelkie reklamacje proszę kierować na: Partysystem20@gmail.com